KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 16045137

nr 1604 5137

Fotografi

Lars Mossberg. "Hötorgscity, 1966". Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numrerad eller signerad fotografisk bild, 22,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 mars 2024
kl 18:06:50

5/3 23:41:43 1      Vinnande bud