KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Fotografi 16045137
nr 1604 5137
Fotografi
Lars Mossberg. "Hötorgscity, 1966". Proveniens inköpt på auktionen 2021 efter fototävlingen Mitt Gamla Stockholm på Metropol. Ej numrerad eller signerad fotografisk bild, 22,5x17 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:06:50
5/3 23:41:43